Biuro Rachunkowe AZT

Lublinul. Sądowa 8 lok. 2

3 opinie

Oferta

Obsługujemy firmy o różnym profilu działalności oraz formie prawnej. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, poufność oraz dyskrecję. Decydując się na współpracę z Biurem Rachunkowym „AZT” zobowiązani jesteście Państwo jedynie do dostarczenia kompletu dokumentów księgowych do 10 dnia każdego miesiąca (za miesiąc poprzedni). Wszelkie sprawy związane z wizytą w ZUS lub US należą już do naszych obowiązków. Do reprezentowania Państwa przed ZUS czy US wystarczy pisemne pełnomocnictwo sporządzone przy zawieraniu umowy z naszym biurem.

Opinie

3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Biuro Rachunkowe AZT? Dodaj swoją opinię

Zawiedziona2024-02-10

Zdecydowanie nie polecam !!! To jedno z najgorszych biur rachunkowych w Lublinie !!!

Stanisław K.2019-04-28

Bardzo słabe biuro. Wszystkie sprawy załatwiane z łaską. Brak jakiejkolwiek pomocy. W razie kontroli nie ma nawet co liczyć na Biuro. Brak znajomości przepisów prawa podatkowego z po za UE, a nwet w UE. Wg. mnie nie ma co tracić nerwów, pieniędzy i czasu

Artur T.2019-04-28

Najlepsze biuro rachunkowe w Lublinie. Przerabiałem już kilka na przestrzeni ostatnich lat i po fajnych początkach zawsze potem wychodziły jakieś dziwne sytuacje, głównie niedopatrzenia, błędy, "zapominactwo". W biurze rachunkowym AZT jestem już na tyle długo, by je świadomie polecić, co niniejszym czynię :)

Kontakt

Adres:ul. Sądowa 8 lok. 2, 20-027 Lublin

WWW:przejdź do strony

Telefon:798 306 886

Telefon:(+48) 81 745 05 11