Drukowanie adresów na kopertach


Szukasz programu do drukownia kopert online?
Przedstawiamy prosty, bezpłatny program do adresowania kopert online, na różne rodzaje kopert.

Pytania & Odpowiedzi


Czy program jest całkowicie za darmo?

Oferując Bezpłatny program postanowiliśmy wszystkim użytkownikom dać możliwość korzystania za darmo na zawsze. Mamy nadzieje, że ułatwi on Państwu adresowanie kopert firmowych i zachęci do skorzystania z Pełnego programu do faktur.

Jakie szablony kopert można wydrukować?

Oferujemy prawdopodobnie wszystkie możliwe szablony i rozmiary kopert do wydruku w standardzie międzynarodowym ISO 269 m.in. DL, C7, C6, C5, C4, B4, B6, E4. Program generuje również amerykańskie rozmiary kopert: A2, A6, A7, No. 8, No. 9 i No.10.

Czy drukowanie kopert jest całkowicie online?

Tak, program generuje plik w formacie pdf z naniesionymi adresami. Do wydrukowanie nie są potrzebne żadne dodatkowe programy typu Word i OpenOffice.

Czy mogę przedłużyć lub zmienić plan w każdej chwili?

Tak, możesz. Nasze plany są na okresy miesięczne lub roczne. Dokupując kolejny okres czasu zostanie on automatycznie uruchomiony po zakończeniu obecnego planu. Zmieniając plan na wyższy zostanie on uruchomiony od razu, tak abyś mógł od razu korzystać z dodatkowych przywilejów.

Czy oferujecie zniżki dla nowych firm?

Wiemy, że nowy biznes to nowe wyzwania, również te finansowe. Dlatego jeśli zdecydujesz się współpracować z nami, możesz liczyć na atrakcyjny rabat 50% na nasze oprogramowanie już w pierwszym roku korzystania z programu. Zapraszamy :-)

Nie mogę dostać się do konta. Co robić?

Jeśli masz problem z dostępem do konta, bo zapomniałeś hasła to użyj procedury przypomnienie hasła, aby zresetować aktualne hasło. Wszystkie wskazówki otrzymasz na e-mail podany przy rejestracji. Jeśli nie pamietasz jakiego adresu e-mail użyłeś do logowania, to skontaktuj się z nami, a nasz konsultant udzieli niezbędnych informacji.