CGO Accounting

Łódźul. Łąkowa 3/5B

2 opinie

Oferta

CGO Accounting sp. z o.o. to renomowane, certyfikowane biuro rachunkowe z siedzibą w Łodzi, które specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Nasze biuro wyróżnia się na rynku unikalnym połączeniem bogatego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do księgowości, co pozwala nam na oferowanie rozwiązań na najwyższym poziomie, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

CGO Accounting jest znane z podejmowania się trudnych zadań, tam gdzie inne biura rachunkowe mogą spotkać się z trudnościami, my widzimy wyzwanie, które chętnie przyjmujemy. Nasza specjalność to obsługa spółek prawa handlowego, w tym tych z udziałem kapitału zagranicznego. Posiadamy znaczące doświadczenie w zakresie obsługi księgowej różnorodnych form prawnych przedsiębiorstw, w tym:

Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością,
Spółek komandytowych,
Spółek akcyjnych,
Polskich oddziałów spółek zagranicznych,
Fundacji rodzinnych.

Jako część grupy CGO, oferujemy także pełne spektrum usług dla przedsiębiorców, które wykraczają poza standardową ofertę biura rachunkowego. Zaliczają się do nich profesjonalne doradztwo prawne, obsługa cudzoziemców oraz kompleksowe doradztwo podatkowe. Dzięki szerokiemu zakresowi specjalizacji i wszechstronnemu podejściu, CGO Accounting jest doskonałym partnerem dla biznesu na każdym etapie jego rozwoju.

Opinie

2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy CGO Accounting? Dodaj swoją opinię

Tomasz2024-02-03

Bardzo dobra współpraca. Wyliczają podatki na czas, pomagają w interpretacji niektórych kwestii podatkowych. Polecam

Jarosław G.2024-01-30

Chyba najlepsze biuro rachunkowe, z jakiego korzystałem (biznes w formie różnych spółek prowadzę już od 10 lat). Pani Halina jest księgową jakich mało w Łodzi, a młody zespół (pozdrawiam, Pana Michała!) fajnie ją uzupełnia dobrą responsywnością i elastycznym podejściem do problemów klienta. Z czystym sercem polecam - oby tak dalej.

Kontakt

Adres:ul. Łąkowa 3/5B, 90-562 Łódź

NIP:727 279 98 31

WWW:przejdź do strony

Telefon:42 663 65 03