IN PLUS

Lublinul. Kazimierza Wielkiego 8, Hala Globus (LSM), lok. 203

2 opinie

Oferta

Witamy na stronie Biura Rachunkowego IN PLUS. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rachunkowo - księgowej dla małych i średnich firm. Uzupełnieniem naszej działalności są szeroko rozumiane usługi wsparcia biznesu, w tym: doradztwo personalne (kadry, wynagrodzenia), szkolenia, BHP, analizy. Dzięki szerokiej ofercie i kompleksowym rozwiązaniom, nasi partnerzy oszczędzają swój czas, koncentrując całą energię na działalności operacyjnej swojej firmy, co przekłada się na wymierne korzyści i mierzalne oszczędności. Zapraszamy do współpracy!

Opinie

2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy IN PLUS? Dodaj swoją opinię

Paweł W.2021-03-10

Współpraca z biurem rachunkowym InPLUS przebiega bezproblemowo. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i kompetencje - tak można najlepiej opisać tą firmę. Zdecydowanie polecam przekonać się na własnej skórze jak przyjemna i owocna może być praca z biurem rachunkowym.

Lukasz P.2019-04-28

Bardzo polecam Biuro Rachunkowe In Plus. Współpracuję z In Plus od 3 lat i zdecydowanie rekomenduję i polecam wszystkim poszukującym profesjonalnej i rzetelnej obsługi rachunkowo-księgowej. Współpraca z In Plus daje mi pewność i poczucie bezpieczeństwa w kwestiach prowadzenia działalności od strony księgowej. Pracownicy biura utrzymują wysoki poziom obsługi klienta, są pomocni i kompetentni. Na koniec dodam iż relacja jakości wykonywanych usług do ceny w mojej ocenie stawia In Plus w ścisłej czołówce biur rachunkowych w Lublinie.

Kontakt

Adres:ul. Kazimierza Wielkiego 8, Hala Globus (LSM), lok. 203, 20-611 Lublin

WWW:przejdź do strony

Telefon:(+48) 535 108 185