Kancelaria finansowo-księgowa TAX3

Lublinul. Wolińskiego 17

3 opinie

Otrzymaj ofertę na usługi rachunkowe i księgowe nawet w kilka minut Chcę otrzymać ofertę

Oferta

Biuro rachunkowe TAX3 świadczy usługi księgowe dla spółek akcyjnych, sp. z o.o., spółek osobowych, cywilnych, jednoosobowych działalności gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które gwarantuje bezpieczne przetwarzanie danych. Stosujemy innowacyjne rozwiązania wymiany informacji. Z powodzeniem łączymy zalety tradycyjnego biura rachunkowego oraz księgowości internetowej.

Biuro rachunkowe TAX3 ponosi pełną odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług. Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Obejmuje wykonywanie czynności z zakresu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, czynności doradztwa podatkowego, kadr i płac oraz pozostałych świadczonych przez nas usług.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych zarówno z podjęciem działalności gospodarczej, jak i dalszej współpracy przy jej prowadzeniu.

Opinie

3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Kancelaria finansowo-księgowa TAX3? Dodaj swoją opinię

Andrzej B.2021-11-26

Od początku tego roku współpracuje z Kancelarią i na ten moment jest wszystko w porządku. Nie miałem żadnych problemów, jest super. Polecam.

Ewelina M.2021-02-07

Pani Emilia dba o najdrobniejsze szczegóły, wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć w sposób rzetelny prowadzone swoje księgi.

Grażyna L.2021-01-25

Korzystam z tej kancelarii, obsługa jest rzetelna, fachowa i profesjonalna. Współpraca układa się bez problemu. Księgi wypełniane są terminowo i bez pomyłek. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Kontakt

Adres:ul. Wolińskiego 17, 20-491 Lublin

NIP:9462525351

WWW:przejdź do strony

Telefon:603-462-050