Kancelaria Usług Księgowych

Katowiceul. Melchiora Wańkowicza 3

8 opinie

Otrzymaj ofertę na usługi rachunkowe i księgowe nawet w kilka minut Chcę otrzymać ofertę

Oferta

Biuro Rachunkowe „Kancelaria Usług Księgowych” zostało założone w 1998 roku. Przez wiele lat udało nam się zbudować zaufanie i zadowolenie wielu naszych Klientów. Celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu profesjonalnej, kompleksowej obsługi rachunkowej i kadrowo-płacowej. Naszą działalność prowadzimy na podstawie świadectw kwalifikacyjnych i certyfikatów księgowych wydanych przez Ministra Finansów. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do kwoty 500.000 Euro, wymagane przy prowadzeniu usług finansowo księgowych - nasza odpowiedzialność za Państwa sprawy jest wyraźnie zapisana w umowie na świadczone przez nas usługi. Podstawowym profilem kancelarii jest obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów o różnych profilach działalności, jak i formie prawnej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zarówno w zakresie wykształcenia, jak i praktyki zawodowej. Do grona naszych Klientów należą zarówno mikro, małe, jak i średnie i duże firmy z różnych segmentów rynku, takich jak: handel, usługi, przemysł, medycyna, branża farmaceutyczna, rozrywkowa, hazardowa, obsługa nieruchomości, parki rozrywki, spedycja i transport, przemysł wydobywczy, spirytusowy i wiele innych.

Opinie

8 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Kancelaria Usług Księgowych? Dodaj swoją opinię

Ula P.2024-04-04

Kontakt na początku był odmowny, biuro przejęło bazę klientów po innym biurze rachunkowym. Nam bardzo zależało, umówiliśmy się na zapłatę za połowę roku z góry gdyż mieliśmy nóż na gardle, bo nasza poprzednia księgowa nie mówiąc nam nic znalazła inna pracę. Kancelaria przejęła nasze księgi, robiąc odpłatny audyt tego co zaksięgowała nasza księgowa i okazało się, że poprawa tego co zrobiła nasza księgowa zwróciła nam część pieniędzy z błędów poprzedniej księgowości. Dziękujemy!!

Jarek - "Pan z problemami" ;)2024-02-02

Dzięki, że pomogliście !! Serio, polecam tę firmę do spraw trudnych. Będę Was polecał dalej.

Anna - deweloper2023-11-24

Jestem zachwycona podejściem obsługi biura rachunkowego. Znalazłam ich przez fakturęxl. Profesjonalne podejście, wiedza, wdrożenia w zmiany podatkowe, podpowiedzi. Zaoszczędziliśmy dzięki Kancelarii sporo pieniędzy, żałujemy, że wcześniej nie skorzystaliśmy z usług zewnętrznego biura rachunkowego

sp. zoo Blanka2023-03-08

Szybkie przedstawienie oferty, szybkie spotkanie, sprawne wdrożenie naszych pracowników w program magazynowy, miła kadra, początki obiecujący oby tak zostało.

Paweł W***ki2023-03-01

Super księgowi, w porównaniu z poprzednim biurem dostajemy na bieżąco ważne informacje, którą dotyczą naszej firmy i jesteśmy z wszystkim w końcu na bieżąco.

Niemczyk P.2022-12-15

Błyskawiczne przedstawienie oferty, dobry kontakt z biurem. Szkoda, że działacie tylko na systemach Insert GT, mimo to dziękuję za przedstawienie oferty.

Grzegorz (Sp. z o.o. Sp.K)2022-10-03

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmiany poprzedniego biura rachunkowego na tę kancelarię.

Sp. z o.o.K.2022-05-24

Biuro rachunkowe zdecydowanie spełnia nasze oczekiwania i możemy polecić je z czystym sumieniem.

Kontakt

Adres:ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice

NIP:6342581859

WWW:przejdź do strony

Telefon:(32) 750 49 00