Ad-Tax

ul. Sowińskiego 11/2

4 opinie

Otrzymaj ofertę na usługi rachunkowe i księgowe nawet w kilka minut Chcę otrzymać ofertę

Oferta

Biuro księgowe AD TAX świadczy kompleksowe usługi księgowe oraz obsługę kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski. Świadczymy usługi zarówno dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jak również przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z długoletnim doświadczeniem zawodowym. W oparciu o bogatą praktykę zapewniamy naszym Klientom usługi księgowe na najwyższym poziomie. Niezależnie od doświadczenia, nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości i udoskonalaniem standardów obsługi, tak aby sprostać zróżnicowanym wymaganiom i indywidualnym oczekiwaniom naszych Klientów.

Opinie

4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Ad-Tax? Dodaj swoją opinię

Magdalena O, 6 maja 20202020-12-10

Współpraca z Panią Dorotą na najwyższym poziomie. Jestem spokojna o wszystkie sprawy rozliczeniowe. Zawsze o wszystkim przypomina (gdzie w moim przypadku jest to koniecznie). Zawsze bardzo chętnie dzieli się wiedzą i doradza jak najkorzystniej dla klienta. Błyskawiczny kontakt zwrotny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bardzo polecam!

Janek K.2020-08-20

Od niedawna współpracuję z biurem Ad Tax. Niestety moja poprzednia księgowa się nie spisała... Jestem bardzo zadowolony z obsługi, kompetencji, wiedzy księgowej zespołu ludzi, którzy tam pracują. Jestem pod wrażeniem wysokiej kultury pracy i współpracy biura z moją firmą. Mój opiekun Pani Marlena co miesiąc informuje mnie na bieżąco o wszystkich niezbędnych sprawach związanych z księgowością. Życzyłbym sobie, żeby wszystkie biura tak współpracowały. Od 30 lat prowadzę działalność gospodarczą i korzystałem z kilku biur księgowych ale to biuro spełnia wszystkie moje oczekiwania i ciągle się rozwija. Mogę z czystym sumieniem polecić prowadzenie księgowości w tej firmie.

Rafał S.2020-08-09

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jakość usług tego biura rachunkowego jest na bardzo wysokim poziomie. Komunikacja odbywa się szybko i konkretnie. Pani Dorota jest osobą kompetentną, ma szeroką wiedzę i można jej ufać. Szczególnie cenne są nas informacje na temat obecnych dotacji i dofinansowań, które Pani Dorota dostarcza nam na bieżąco. Odpowiedzi na każde nasze, często trudne pytania, są zawsze wyczerpujące. Gorąco polecam bez względu na wielkość firmy.

Kamil Krupa2019-07-30

Rzetelna firma z uczciwym podejściem do klienta, bardzo szerokim zakresem profesjonalnej wiedzy oraz bezproblemowym kontaktem. Polecam serdecznie.

Kontakt

Adres:ul. Sowińskiego 11/2, 44-100

WWW:przejdź do strony

Telefon:+48 512 563 991