Najlepsze w Gliwicach 2024

Szukasz dobrego biura rachunkowego w Gliwicach? Interesuje Cię najtańsza oferta? Poznaj cennik usług księgowych i rachunkowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo-płacowej oraz prowadzenia księgowości w Gliwicach. Poproś o bezpłatną wycenę usług księgowych oraz przeczytaj opinie o biurach rachunkowych.

1.Ad-Tax

44-100 ul. Sowińskiego 11/2

Magdalena O, 6 maja 2020

Współpraca z Panią Dorotą na najwyższym poziomie. Jestem spokojna o wszystkie sprawy rozliczeniowe. Zawsze o wszystkim przypomina (gdzie w moim przypadku jest to koniecznie). Zawsze bardzo chętnie dzieli się wiedzą i doradza jak najkorzystniej dla klienta. Błyskawiczny kontakt zwrotny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bardzo polecam!

4 opinie

Zapytaj o ofertę

Pozostałe

1.Atel

44-100 Gliwiceul. Mikołowska 10/2

Biuro Rachunkowe ATEL powstało w czerwcu 2006 roku. Biuro świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową, finansową, kadrową i płacową podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Właścicielka biura posiada Certyfikat Ministra Finansów nr 14184/2006, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

2.B&M s.c.

44-100 Gliwiceul. Zygmunta Starego 13

świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę księgowo-podatkową, kadrową i płacową dla podmiotów gospodarczych o różnych profilach działalności i formie prawnej. Nasze usługi oparte są na długoletnim doświadczeniu od 1994 roku.

3.Debet

44-100 Gliwiceul. Zwycięstwa 47 (IIIp.)

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie wsparcia prowadzenia biznesu: od prowadzenia księgowości, przez doradztwo podatkowe po kwestie związane z kadrami i płacami. Dla naszych aktualnych i potencjalnych klientów przygotowaliśmy ciekawe materiały, m.in.: promocje, ważne linki czy zasady, ułatwiające korzystanie...

4.Dekret

44-100 GliwiceBojkowska 43c/108

Tworząc Biuro Rachunkowe DEKRET w 2006 roku chciałem połączyć swoje wykształcenie, kompetencje i doświadczenie zawodowe tak aby móc zaoferować klientom ponadprzeciętny poziom obsługi. Jako prawnik z dodatkowym wykształceniem ekonomicznym posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy którym to...

5.DORADCA

44-100 Gliwiceul. Styczyńskiego 28/2

Maciej Ś.

Obszerna wiedza w kwestii podatkowej, miła Pani potrafiła odpowiedzieć na wiele moich pytań związanych z nieruchomościami. Jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy i polecam serdecznie każdemu kto szuka doradcy podatkowego. Pozdrawiam

1 opinia

6.FISCAL

44-100 Gliwiceul. Jana Długosza 19/2

Kamil S.

Bardzo profesjonalne usługi rachunkowe i podatkowe. Wygodna współpraca drogą elektroniczną.

1 opinia

7.KSK s.c.

44-114 Gliwiceul. Czajki 1/3

W naszym biurze rachunkowym prowadzimy ewidencje ryczałtów, podatkowe księgi przychodów i rozchodów , księgi handlowe (pełna księgowość), ewidencje VAT, płace, ZUS-Płatnik i rozliczenia roczne.

8.Minimus

44-100 Gliwiceul. Ligonia 1/1

Elżbieta B.

W pierwszym kontakcie - informacyjnym bardzo pozytywne wrażenie. Panie poświęciły mi sporo czasu i wyczerpująco przekazały informacje, o które prosiłam, co spowodowało, że zapewne zostanę niebawem klientką biura. Mam nadzieję, że zadowoloną, stąd ta jedna gwiazdka w zapasie.

1 opinia

9.OPI

44-100 Gliwiceul. Jasna 28

Kamil P.

Serdecznie polecam Kompleksowo i fachowo Najlepsze biuro rachunkowe w Gliwicach !

1 opinia

10.Placzek Barbara Biuro rachunkowe

44-100 Gliwiceul. Śliwki 33

Szymon B.

Bardzo dobre Biuro Rachunkowe. Zawsze miła obsługa, wszystko na czas, sami zawożą dokumenty do Urzędów, jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Jak na to co oferują to mają niską cenę. Z nimi nie boję się żadnej kontroli.

1 opinia

11.PRI Profesjonalne Biuro Finansowo Księgowe

44-100 Gliwiceul. Bankowa 11-13

Biuro zajmuje się między innymi: -prowadzeniem ksiąg rachunkowych, a także ksiąg przychodów i rozchodów; -prowadzenie ewidencji rozliczeń podatkowych; -przygotowanie rozliczeń podatku dochodowego; -rozliczaniem i przygotowywaniem raportów dla ZUS-u; -wystawianie rachunków i rozliczaniem płac pracowników; -sporządzaniem sprawozdań finansowych; -reprezentowaniem interesów klienta; -doradztwem z zakresu finansów i spraw podatkowych;

12.PROFIT

44-100 Gliwiceul. Jasna 14a/63

Świadczymy usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm – osób fizycznych oraz prawnych, w tym również fundacji i stowarzyszeń prowadzących działalność statutową, ale też gospodarczą. Prowadzimy naszą działalność na terenie Gliwic, powiatu gliwickiego oraz Zabrza i okolic.

13.REGENT Marta Solak

44-100 GliwiceJagiellońska 4

Piotr P.

Biuro Pani Marty stara się być zawsze na bieżąco z najnowszą legislacją, pracownicy rzetelnie sugerują rozwiązania w wielu kwestiach związanych z rachunkowością. Prowadzenie KPiR jak również pełnej księgowości spółki jest bez zarzutu (jako klient, korzystaliśmy z obydwóch modeli). Poziom...

1 opinia

Prowadzisz biuro rachunkowe i księgowe w Gliwicach?

Dodaj swoje biuro rachunkowe