Najlepsze w Jeleniej Górze 2022

Szukasz dobrego biura rachunkowego w Jeleniej Górze? Interesuje Cię najtańsza oferta? Poznaj cennik usług księgowych i rachunkowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo-płacowej oraz prowadzenia księgowości w Jeleniej Górze. Poproś o bezpłatną wycenę usług księgowych oraz przeczytaj opinie o biurach rachunkowych.

1."Mar-Tax" Marcin Jurkiewicz

58-506 Jelenia Góraul. Różyckiego 19/13

Małgorzata M.

Pełen profesjonalizm: bardzo dobre podejście do klienta, świetna komunikacja z biurem, ekspresowa reakcja na korespondencję mailową i sms'ową. Mogę śmiało polecić każdemu. Tak trzymać!

2 opinie

Zapytaj o ofertę

Pozostałe

1."D P - Biuro Rachunkowe" mgr Dominika Saczkowska

58-500 Jelenia Góraul. Wolności 56/3

Stanisław J.

Fantastycznie! Profesjonalnie!

1 opinia

2."LIDER" Grzegorz Gałuszka

58-500 Jelenia Góraul. Władysława Jagiełły 7/2

Magdalena M.

Polecam serdecznie Pana Grzegorza! Niezwykle kompetentny i pomocny człowiek. Oprócz tego, że zna się na swojej pracy to jest cierpliwy i wyrozumiały dla klienta.

1 opinia

3.Awista Biuro Rachunkowe

58-500 Jelenia GóraWolności 39b

Biuro prowadzi księgi rachunkowe, księgę przychodów i rozchodów, kadry i płace, ZUS, oferuje reprezentację oraz pomoc prawną.

4.Biuro Rachunkowe Saczkowska

58-500 Jelenia Góraul. Wolności 56/3

Nasza firma jest obecna na rynku usług księgowych od października 1991 roku. Od czasu powstania z powodzeniem prowadzimy kompleksową obsługę rachunkowo-podatkową podmiotów gospodarczych. W trakcie długoletniej działalności zdobyliśmy doświadczenie, które w połączeniu z fachową wiedzą i znajomością obowiązujących przepisów...

5.Firma Usługowa Rachunkowe 24

58-500 Jelenia Góraul. Drzymały 33/1a

użytkownik

Polecam! Profesjonalna i miła obsługa w przystępnej cenie!

1 opinia

6.K & K Business Group

58-506 Jelenia GóraOgińskiego 2G

Fundacja Autika

Miła i profesjonalna pomoc w każdej sytuacji :) Gorąco polecamy !

1 opinia

7.KOALA

58-500 Jelenia Góraul. Kraszewskiego 3 / 4

Biuro rachunkowe KOALA z Jeleniej Góry oferuje szeroki wachlarz usług księgowych i doradczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno tych małych, jak również dużych przedsiębiorstw. Jako profesjonalne biuro księgowe, posiadamy wszystkie niezbędne kwalifikacje i żetelnie podchodzimy do każdej...

8.PASYWA Urszula Pawlikowska

58-500 Jelenia Góra1-go Maja 86

Dawid P.

Najlepsza rachunkowość w Jeleniej Górze. Wspaniałe miejsce, gorąco polecam!

1 opinia

9.PITer

58-500 Jelenia GóraUl. Sudecka 51 (budynek Dialogu)

Świadczymy kompleksowe usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Do współpracy zapraszamy zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób uproszczony jak też spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia czy wspólnoty mieszkaniowe.

10.Pro-Consul s.c.

58-500 Jelenia GóraMuzealna 9A/5

Łukasz N.

Bardzo miła i rzetelna obsługa. Biuro jak najbardziej do polecenia.

1 opinia

11.RGS Biuro Rachunkowe

58-500 Jelenia Góraul. Bankowa 36

Udzielamy wszelkiej niezbędnej pomocy w założeniu firmy, a następnie w jej prowadzeniu. Od samego początku na bieżąco informujemy o najkorzystniejszych rozwiązaniach prawnopodatkowych i finansowych. Nasze biuro rachunkowe dostosowuje swoje usługi do potrzeb indywidualnych każdego klienta, a nasza oferta kierowana...

12.UKAD

58-500 Jelenia Góraul. Kasprowicza 52 (pokój nr 20)

Arkadiusz

Od 3 lat korzystam z usług Pani Ani i Pana Maćka. Moim zdaniem to profesjonaliści patrzący w przyszłość i wiedzący o co w polskich przepisach chodzi.

1 opinia

13.Zubrzycka Jadwiga

58-500 Jelenia GóraWyczółkowskiego 4/1

Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę księgową małych i średnich przedsiębiorstw z Jeleniej Góry i okolicznych miejscowości. Do potrzeb klientów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Gwarantujemy lojalność, dyskrecję i godną reprezentację klienta przed urzędami.

Prowadzisz biuro rachunkowe i księgowe w Jeleniej Górze?

Dodaj swoje biuro rachunkowe