PZ Twoja Księgowość

Wola Moszczenickaul. Proszeńska 2A

Oferta

Biuro Rachunkowe PZ Twoja Księgowość zajmuje się prowadzeniem księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek prawa handlowego na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic.

Biuro obsługuje firmy z rożnych branż oraz na różnych etapach działalności. Prowadzi księgowość, kadry i płace, PFRON, dotacje. Właścicielem biura jest Paulina Zasada - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu PZ Księgowość oferuje usługi na najwyższym poziomie i merytoryczne wsparcie w tym także pomoc w start-upie firmy oraz pozyskiwanie funduszy unijnych. Cieszymy się, że dzięki odpowiedniemu prowadzeniu księgowości możemy być świadkami rozwoju Przedsiębiorców, z którymi współpracujemy. W naszym biurze Klient traktowany jest indywidualnie.

Stawiamy na rzetelność kompleksowość i terminowość, a nasi Klienci najczęściej uzyskują odpowiedź na nurtujące ich pytania w ciągu 24h. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz Certyfikat Centrum Informacji Księgowej.

Opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy PZ Twoja Księgowość? Dodaj swoją opinię

Kontakt

Adres:ul. Proszeńska 2A, 97-310 Wola Moszczenicka

NIP:7712737597

WWW:przejdź do strony

Telefon:509 380 662