Najlepsze w Świnoujściu 2024

Szukasz dobrego biura rachunkowego w Świnoujściu? Interesuje Cię najtańsza oferta? Poznaj cennik usług księgowych i rachunkowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo-płacowej oraz prowadzenia księgowości w Świnoujściu. Poproś o bezpłatną wycenę usług księgowych oraz przeczytaj opinie o biurach rachunkowych.

1.BEST CONTRACT

72-600 Świnoujścieosiedle "PLATAN" ul. Wojska Polskiego 12b/2

Biuro Rachunkowe BEST CONTRACT proponuje Państwu udział w budowaniu i realizowaniu strategii rachunkowo- podatkowej Państwa firmy, pomagając osiągnąć wytyczone cele. Doradzając Państwu, pragniemy stać się współautorami Państwa gospodarczych sukcesów. Szczycimy się wieloletnim doświadczeniem zawodowym osób zatrudnionych w Biurze i...

2.Bim Bonisławska B.

72-600 Świnoujścieul. Bursztynowa 2/1

Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego...

3.Biuro Rachunkowe Grażyna Giszczak

72-600 Świnoujścieul. Wybrzeże Władysława IV 18C

Marta H.

Pani Grażyna i Pani Iwona cechują się dużą odpowiedzialnością, dokładnością, skrupulatnością, cierpliwością. Polecam

1 opinia

4.Biuro Rachunkowe Zofia i Ryszard Kowalscy Sp. z o.o.

72-600 Świnoujścieul. Bohaterów Września 6/204 II piętro pokój 204

Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu działalności gospodarczej stworzyliśmy biuro przyjazne dla klienta. Nie traktujemy posiadanych informacji fachowych jak wiedzy tajemnej, dostępnej wybrańcom, ale chętnie ją Państwu przekazujemy.

5.Czarska

72-600 Świnoujścieul. Matejki 34

Ukończone studia na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku rachunkowość i finanse, uzyskany Certyfikat Ministra Finansów numer 11798/2005 , a także długoletnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej spółek z o.o. , pozwala zapewnić klientom satysfakcję z rzetelnie świadczonych usług.

6.Epona Kancelaria Biegłego Rewidenta Elżbieta Łojek

72-600 Świnoujścieul. Strzelecka 26

Olaf P.

Świetne porady, które pomogą rozwiązać nawet skomplikowany problem. Warto skontaktować się z nimi i skorzystać z ich usług biura rachunkowego!

1 opinia

7.Marek Walczykowski M.

72-600 Świnoujścieul. Markiewicza 16/1

Biuro Rachunkowe „Marek” zostało założone w 1994 roku w Świnoujściu, gdzie funkcjonuje nieustannie aż do dzisiaj. Nasza oferta jest wszechstronna i obejmuje zarówno wszelkie usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową i profesjonalne doradztwo podatkowe. Posiadamy wydany przez Ministra Finansów Certyfikat Księgowy...

8.Palewscy s.c

72-600 Świnoujścielok. 2 ( Budynek Remobud, Plac Wolności 15)

Wnorowska Małgorzara

Bardzo profesjonalna obsługa biura. Polecam . Zawsze służą pomocą

1 opinia

9.PRONET Spółka Doradztwa Podatkowego

72-600 ŚwinoujścieUL. WYSPIAŃSKIEGO 34B

Firma „Pronet” sp. z o.o. powstała w roku 1988. W początkowym okresie działalności angażowaliśmy się w tworzenie oprogramowania komputerowego oraz w działalność konsultingową z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwami. Od roku 1990 zajmujemy się głównie usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz doradztwem...

10.SOŁTYSIK

72-600 ŚwinoujścieUl. Armii Krajowej 12/211

Paweł D.

Najlepsze biuro rachunkowe w Świnoujściu, pan Sołtysik uprzejmy, uczciwy i miły człowiek z bardzo dużą wiedzą. Zawszę służy dobrą radą i ma dla nas czas. Reszta może się tylko uczyć od niego. Szczerze polecam.

1 opinia

11.Taxo

61-758 ŚwinoujścieGarbary 71/18

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, specjalistyczna wiedza z zakresu rachunkowości, rynku kryptowalut oraz offshore, a także dbałość o każdy szczegół. Jesteśmy dumni, że w naszym biurze pracują sami specjaliści z branży podatkowe, prawnej oraz kryptowalutowej.

Prowadzisz biuro rachunkowe i księgowe w Świnoujściu?

Dodaj swoje biuro rachunkowe