Większości osób święta Bożego Narodzenia kojarzą się z choinką i prezentami. Lubimy obdarowywać bliskich i znajomych. Święta i prezenty to dla przedsiębiorcy dobry czas żeby ułożyć dobre stosunki z pracownikami i kontrahentami. Upominek od pracodawcy jest miłym gestem, który na pewno wpłynie motywująco na pracowników. prezenty na swieta dla pracowników

Jak wybrać prezent w firmie?

Najlepszym prezentem dla obdarowywanych pracowników lub kontrahentów będzie podarek o charakterze uniwersalnym. W przypadku kilku osób, z którymi przedsiębiorca współpracuje trudno jest trafić w gust z odpowiednim podarunkiem, dlatego też w tym wypadku najlepiej sprawdzą się drobne, symboliczne prezenty, które zapewne ucieszą każdego. Taki prezent może oznaczać podziękowanie za owocną, miłą współpracę. Pracownicy i kontrahenci na pewno docenią taki gest.

Propozycje na świąteczny prezent

Słodycze to jeden z lepszych wyborów. Słodkości lubi prawie każdy. Obecnie w sklepach jest ich spory wybór. Oferowane są różne postacie czekolad, ciastek i innych łakoci w przeróżnych formatach, gramaturach itp. Jest w czym wybierać. Wrażenie na obdarowanych na pewno zrobią produkty elegancko i niestandardowo zapakowane. Pudełka i słodycze mogą mieć przeróżny i często niespotykany kształt. W okresie świątecznym na półkach sklepowych coraz częściej goszczą opakowania np.: w kształcie powozu Mikołaja z reniferami, choinki, czy bardziej wyszukane, jak: czekoladki w kształcie telefonu, czy pada do gry. Ciekawym pomysłem na prezent może też być ciasteczko z wróżbą z logo firmy, czy piękne, świąteczne pierniczki zapakowane w eleganckie pudełko z firmowym logo.

Propozycje na bardziej ekskluzywne prezenty

Czasami pracodawca chce kogoś bardziej wyróżnić i obdarować innym prezentem niż pozostałe osoby. Wtedy prezent powinien być bardziej wytworny i elegancki. Warto zwrócić uwagę na słodycze lub napoje zapakowane w pięknie wykonane pudełka drewniane. Dobrym pomysłem mogą też być zestawy miodów, gdzie każdy słoiczek jest fantazyjnie przewiązany kokardką i owinięty ozdobnym papierem. Dopełnieniem takiego prezentu mogą być świąteczne życzenia wygrawerowane na pudełku. Inną propozycją jest też zestaw czekoladek o różnych smakach, gdzie każdy na przykład symbolizuje inny kraj. Od jakiegoś czasu działają sklepy z herbatami. Zestaw różnych herbat ciekawie zapakowanych to także pomysł godny zastanowienia. Propozycji jest naprawdę dużo. 
O prezentach warto pomyśleć odpowiednio wcześniej i zamówić je, aby miały szansę dotrzeć na czas.


Data publikacji: 2020-12-02, autor: FakturaXL

ZADAJ PYTANIE DO ARTYKUŁU